Library Manager (2.0.3) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: View
gl: Ver

en: Theme
gl: Tema

en: Layout
gl: Disposición

en: Component
gl: Compoñente

en: Create
gl: Crear

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: State
gl: Estado

en: Code
gl: Código

en: External
gl: Externo

en: Definition
gl: Definición

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Extension
gl: Extensión

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Dependency
gl: Dependencia

en: Definitions
gl: Definicións

en: Dependencies
gl: Dependencias
