Library Manager (2.0.4) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Component
am: ምንዝር

en: ID
am: አይዲ

en: Code
am: ኮድ

en: Definition
am: ብየና

en: Definitions
am: ብየናዎች

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
