Library Manager (2.0.4) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Create
gu: બનાવો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Definitions
gu: વ્યાખ્યાઓ

en: Dependencies
gu: આધારિત
