Library Manager (2.0.4) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: View
hy: Դիտել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Code
hy: Կոդ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
