Library Manager (2.0.4) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: View
nn: Sjå på

en: Create
nn: Lag

en: Code
nn: Kode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
