Library Manager (2.1.0) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: License
hr: Licenca

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: View
hr: Pregled

en: Theme
hr: Tema

en: Component
hr: Komponenta

en: Create
hr: Stvori

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: State
hr: Država

en: Code
hr: Kôd

en: Attributes
hr: Atributi

en: External
hr: Eksterni

en: module
hr: modul

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Definition
hr: Definicija

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
