Library Manager (2.1.2) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: View
km: មើល

en: Create
km: បង្កើត

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Code
km: កូដ

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
