Library Manager (3.0.5) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: License
sv: Licens

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: View
sv: Visa

en: Theme
sv: Tema

en: Component
sv: Komponent

en: Create
sv: Skapa

en: Url
sv: URL

en: Visibility
sv: Synlighet

en: File name
sv: Filnamn

en: Load
sv: Ladda

en: State
sv: Läge

en: Code
sv: Kod

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: External
sv: Extern

en: module
sv: modul

en: File Upload
sv: Filuppladdning

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Extension
sv: Filändelse

en: Minified
sv: Förminskad

en: Local
sv: Lokal

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Dependency
sv: Beroende

en: Definitions
sv: Definitioner

en: Libraries
sv: Bibliotek

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Remote URL
sv: URL

en: Add dependency
sv: Lägg till beroende

en: Duplicate of @label
sv: Dubblett av @label

en: Library name
sv: Biblioteksnamn

en: Library definitions
sv: Biblioteksdefinitioner
