Library Manager (3.0.6) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: View
bg: Прегледай

en: Create
bg: Създаване

en: Url
bg: URL

en: Visibility
bg: Видимост

en: Load
bg: Зареди

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: module
bg: модул
