Library manager (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: License
ca: Llicència

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: State
ca: Estat

en: Code
ca: Codi

en: External
ca: Extern

en: Extension
ca: Extensió

en: Minified
ca: Minimitzat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Dependency
ca: Dependència

en: Definitions
ca: Definicions

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Remote URL
ca: URL remota
