Library manager (8.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: View
af: Wys

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Code
af: Kode

en: Libraries
af: Biblioteke
