Library manager (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: View
el: Προβολή

en: Theme
el: Θέμα

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Component
el: Συστατικό

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: State
el: Κατάσταση

en: Code
el: Κωδικός

en: External
el: Εξωτερικό

en: Extension
el: Επέκταση

en: Minified
el: Ελαχιστοποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Definitions
el: Ορισμοί

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
