Library manager (8.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: View
os: Фенд
