Library manager (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: License
pl: Licencja

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: View
pl: Widok

en: Theme
pl: Skórka

en: Layout
pl: Układ

en: Component
pl: Komponent

en: Url
pl: URL

en: Visibility
pl: Widoczność

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: State
pl: Stan

en: Code
pl: Kod

en: Base
pl: Podstawa

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Local
pl: Lokalnie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Dependency
pl: Zależność

en: Definitions
pl: Definicje

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Remote URL
pl: Adres zewnętrzny
