Library manager (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: View
ps: ليد

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Libraries
ps: کتابتونونه
