Library manager (8.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: View
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Code
jv: Kode

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Libraries
jv: Pustaka
