Library manager (8.x-1.0-rc3) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Component
cs: Komponenta

en: Create
cs: Vytvořit

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: File name
cs: Název souboru

en: State
cs: Stav

en: Code
cs: Kód

en: External
cs: Externí

en: Definition
cs: Definice

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Extension
cs: Přípona

en: Local
cs: Místní

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Remote
cs: Vzdálená

en: Definitions
cs: Definice

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Remote URL
cs: Vzdálená URL

en: Duplicate of @label
cs: Duplikovat @label
