Library Manager (8.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Create
ne: सिर्जना

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Code
ne: कोड

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Definitions
ne: परिभाषा

en: Dependencies
ne: आश्रित
