Library manager (8.x-1.0-rc4) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: View
bs: Pregled

en: Theme
bs: Tema

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Code
bs: Kod
