Library manager (8.x-1.0-rc4) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Dependency
my: မှီခိုသည့်အရာများ

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
