Library manager (8.x-1.0-rc4) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: View
sl: Prikaži

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Code
sl: Koda

en: Machine name
sl: Strojno ime
