Library manager (8.x-1.0-rc5) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Create
ku: درووستکردن

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Visibility
ku: بینایی

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Code
ku: کۆد

en: Minified
ku: بچووککراوە
