Library manager (8.x-1.0-rc5) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: View
th: ดู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Create
th: สร้าง

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: State
th: รัฐ

en: Code
th: รหัส

en: External
th: ภายนอก

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
