Library Select (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Label
ast: Etiqueta

en: Files
ast: Ficheros

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Code
ast: Códigu
