Library Select (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Label
bg: Заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Code
bg: Код
