Library Select (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Code
bs: Kod

en: Limit list to selected items
bs: Ograniči  listu na odabrane stavke
