Library Select (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Custom
cy: Addasu

en: Code
cy: côd

en: Limit list to selected items
cy: Cyfyngu rhestr o eitemau dewisedig
