Library Select (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Custom
eo: Propra

en: Code
eo: Kodo

en: Dependencies
eo: Dependecoj
