Library Select (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે

en: Dependencies
gu: આધારિત
