Library Select (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Code
hy: Կոդ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
