Library Select (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: Code
jv: Kode

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
jv: Ngidinaké kode HTML nang judhul: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
jv: Daftar nilai sing diidinaké: saben kunci kudu tembung sing dawané paling akèh 255 karakter.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
jv: Judhul iki namung pilihan: Yén barisé ānā tembung tunggal, iku arep dadi tembung kunci lan judhul.
