Library Select (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Label
ka: სათაური

en: Files
ka: ფაილები

en: Code
ka: კოდი
