Library Select (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
