Library Select (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Files
mn: Файлууд

en: Code
mn: Код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
