Library Select (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Code
sl: Koda

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
