Library Select (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Code
sq: Kodi

en: About
sq: Informacione
