Library Select (2.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Code
ur: کوڈ

en: Dependencies
ur: احتیاجات
