Library Select (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Files
lv: Faili

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Code
lv: Kods

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
lv: Pieļaujamie HTML tagi pazīmēs: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: katrai atslēgai jābūt līdz 255 simbolu garai rindai

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lv: Atslēga ir saglabātā vērtība. Pazīme tiks izmantota uz ekrāna rādāmās vērtībās un rediģēšanas formās.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lv: Pazīme ir neobligāta: ja rinda satur vienu simbolu, tas tiks izmantot kā atslēga un pazīme.
