Library Select (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Files
fi: Tiedostot

en: Custom
fi: Oma

en: Code
fi: Koodi

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Library
fi: Kirjasto

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
fi: Etiketeissä sallitut HTML-merkit: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
fi: Sallitut arvot: kaikkien avainten on oltava merkkijonoja, enimmäispituus 255 merkkiä.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fi: Lista kentälle sallittavista arvoista. Syötä yksi arvo riviä kohden muodossa avain|etiketti (engl. key|label).

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fi: Avain on tallennettu arvo. Etikettiä käytetään näytetyissä arvoissa ja muokkauskaavakkeissa.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
fi: Etiketti on valinnainen vaihtoehto: jos rivi sisältää yksittäisen merkkijonon sitä käytetään sekä avaimena että etikettinä.
