Library Select (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Code
ku: کۆد

en: About
ku: دەربارە

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
ku: تاگەکانی HTML کە لە پێناسەکاندا ڕێگایان پێدرابێت: @tags
