Library Select (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
bo: ཁ་བྱང་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML རྟགས། @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མིང་ཐོ། ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ཚད་ངེས་པར་དུ་ཡིག་འབྲུ་མང་ཤོས་255་ཡིག་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
bo: ཐོབ་གྲངས་ནི་གསོག་འཇོག་བྱས་ཡོད་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཡིན། ཁ་བྱང་ནི་ཐོབ་གྲངས་མངོན་ས་དང་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པར་མཁོ།

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
bo: ཁ་བྱང་འདི་ནི་གདམ་ཁ་ཡིན། གལ་ཏེ་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་ལ་ཚིག་རྐང་གཅིག་རང་ཡོད་ན་དེ་ཐོབ་གྲངས་དང་ཁ་བྱང་གཉིས་ཀར་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།
