Library Select (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Files
he: קבצים

en: Custom
he: מותאם

en: Code
he: קוד

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Library
he: ספריה

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
he: תגיות HTML מותרות בתויות: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
he: המפתח הוא הערך שיאוכסן. התוית תהיה הערך שיוצג וגם ייראה בטופס העריכה.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
he: התוית אינה בגדר חובה: אם שורה מכילה מחרוזת יחידה, היא תשמש כמפתח וגם כתוית
