Library Select (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Files
lt: Failai

en: Custom
lt: Savitas

en: Code
lt: Kodas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Library
lt: Biblioteka

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
lt: Žymose leidžiamos šios HTML žymos: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: kiekvienas įrašas gali būti simbolių eilutė iš daugiausia 255 simbolių.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lt: Raktas yra saugoma reikšmė. Žyma naudojama rodant reikšmes ir redagavimo formose.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lt: Žyma nebūtina: jei eilutė sudaryta iš vienos simbolių eilutės, ji bus naudojama kaip raktas ir žyma.
