Library Select (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Code
nn: Kode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Library
nn: Bibliotek
