Library Select (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: ID
az: İD

en: Files
az: Fayllar

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
az: Etiketlərdə icazə verilən HTML teqləri: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı: hər düymə ən çox 255 simvol uzunluğunda sətir olmalıdır.
