Library Select (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Files
hr: Datoteke

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Code
hr: Kôd

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
hr: Dopuštene HTMLoznake u etiketama: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
hr: Dopuštene vrijednosti: svaki znak mora biti struna maksimalno 255 znakova dugačka.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hr: Moguće vrijednosti polje može sadržati. Unesite jednu vrijednost po redu, u obliku ključ|etiketa.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
hr: Ključ je pohranjena vrijednost. Oznaka će biti korištena u prikazu vrijednosti i obrascima uređivanja.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
hr: Etiketa je proizvoljna: ukoliko red sadrži jednostranu strunu ona će biti korištena kao ključ i etiketa.
