Library Select (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Code
bn: কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
bn: লেবেলে অনুমোদিত HTML ট্যাগসমূহ: @tags
