Library Select (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Files
pl: Pliki

en: Custom
pl: Własne

en: Code
pl: Kod

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: CSS Code
pl: Kod CSS

en: About
pl: O stronie

en: Library
pl: Biblioteka

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
pl: W etykietach można stosować następujące znaczniki HTML: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
pl: Lista dozwolonych wartości: każde pole musi być napisem o długości do 255 znaków.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
pl: Klucz jest wartością zapisywaną w bazie. Etykieta będzie używana podczas wyświetlania i na formularzach służących do edycji.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
pl: Etykieta jest nieobowiązkowa. Jeśli linia zawiera tylko napis będzie on użyty jako klucz i wartość.
