Library Select (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Files
mr: फाईल्स

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
