Library Select (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Code
ne: कोड

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Dependencies
ne: आश्रित
